TIRAFA

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”70px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

امکانات سیستم جامع حضور و غیاب تی رافا

سیستم جامع حضور و غیاب تی رافا، سیستم ثبت حضور و غیاب و کنترل ورود و خروج، بدون نیاز به دستگاه و سخت افزار جانبی است. این سیستم، نسبت به نرم افزارهای مشابه، هوشمند تر، ایمن تر و ارزان تر است و امکانات حرفه ای را در اختیار استفاده کنندگان قرار می‌دهد. تی رافا دارای اپلیکیشن جداگانه برای مدیران و کاربران، و قابل استفاده به صورت آنلاین و آفلاین است. ادارات، سازمانها، فروشگاه ها، مدارس و تمام کسب و کارها از مراکزی هستند که می‌توانند از امکانات تی رافا برای مدیریت بهتر مجموعه خود استفاده کنند. کاهش چشمگیر هزینه ها برای مراکز کوچک و بزرگ و مدیریت جامع کارکنان، از ویژگی های برجسته سامانه تی رافاست.

صحت کاربران با احراز هویت

همانطور که گفته شد تی رافا در دو نسخه طراحی شده است، نسخه کاربر که بر روی گوشی موبایل کارکنان، پرسنل و در کل کاربران عادی نصب می‌شود و نسخه مخصوص مدیر.  مدیر علاوه بر اپ موبایل، به یک سامانه تحت وب نیز دسترسی خواهد داشت که تمام امکانات موجود در نسخه موبایل، در آن وجود دارد.  در ادامه تمامی قابلیت های این اپ حضور و غیاب را بررسی خواهیم کرد.

ثبت ورود و خروج با ۳ روش احراز هویت مختلف

دراین سیستم حضور و غیاب، ۳ روش برای احراز هویت قرار داده شده است. اینکه از کدام روش استفاده شود بستگی به نظر مدیر دارد. مدیر سیستم تصمیم می‌گیرد که از افراد از کدام روش یا روش ها برای احراز هویت استفاده کنند. حتی این قابلیت برای مدیر وجود دارد که برای هر شخص، روش احراز هویت متفاوتی انتخاب کند.. امکان فعال یا غیرفعال کردن هرکدام از روش ها نیز توسط مدیر، وجود دارد.

ثبت حضور با حسگر اثر انگشت سامانه تی رافا

تشخیص چهره ۳ بعدی

برای استفاده از این روش، تی رافا را باز کرده و گزینه ورود یا خروج را انتخاب کنید. پس از آن مطابق عکس، ۲ گزینه به شما نمایش داده می‌شود که یکی از آنها “تشخیص چهره” است. با انتخاب این گزینه، دوربین جلو گوشی موبایل به صورت خودکار فعال می‌شود تا از خود عکس بگیرید. این عکس به صورت خودکار در سامانه ثبت می‌شود و نیاز به هیچ کار دیگری نیست.

 

اپلیکیشن حضور و غیاب اثرانگشتی

اثر انگشت، روش دیگری است که می‌توانید حضور خود را ثبت کنید. در این روش نیز مانند روش بالا، پس از بازکردن تی رافا و انتخاب گزینه “اثر انگشت”، کادر مربوطه باز می‌شود. شما باید انگشت خود را روی قسمت مربوطه قرار دهید تا حضورتان ثبت و اعلام شود. البته همه گوشی ها دارای حسگر اثر انگشت نیستند و تنها افرادی می‌توانند از این روش استفاده کنند که گوشی موبایل آنها این قابلیت را داشته باشد.

استفاده از جی پی اس

با استفاده از سیستم موقعیت یاب جهانی GPS، مدیر، یک یا چند محدوده مشخص برای پرسنل خود انتخاب می‌کند. او می‌تواند تنها از این گزینه برای احراز هویت استفاده کند و یا برعکس، آن را غیرفعال نماید.

در خواست مرخصی توسط کاربران

کارکنان یک مجموعه می‌توانند از طریق تی رافا، برای گرفتن مرخصی اقدام کنند. آنها می‌توانند گزینه “مرخصی” را انتخاب کرده و تاریخ و مدت مرخصی خود را از طریق تی رافا درخواست دهند. این درخواست بلافاصله برای مدیر ارسال می‌شود. درخواست دهنده نیز بلافاصله تایید یا عدم تایید درخواست خود را در پنل خود خواهد دید.

ثبت مرخصی در سامانه تی رافا

مزیت دیگر این کار این است که برای درخواست مرخصی اگر مسئول مورد نظر در محل حضور نداشت یا درخواست شما در ساعات بعد کاری باشد باز هم امکان ارسال درخواست وجود دارد و مسئول مربوطه در هر زمان و هر مکانی که باشد می تواند درخواست را دیده و به آن پاسخ دهد.

تایید یا عدم تایید کلیه درخواست ها توسط مدیر

مشاهده نتیجه درخواست مرخصی تی رافا

درخواست مرخصی کلیه پرسنل برای ادمین سامانه تی رافا ارسال می‌شود. او می تواند با درخواست ها موافقت کرده یا آنها را رد کند. بنابراین برای درخواست و ثبت مرخصی ،دیگر نیازی به مراجعه حضوری و ثبت در کاغذ نیست و همه کارها و مراحل از طریق اتوماسیون حضور و غیاب تی رافا انجام پذیر است.

مشاهده گزارش جامع از حضور و غیاب پرسنل

مدیر می‌تواند گزارشات حضور و غیاب کاربران را ببیند. این گزارش می‌تواند هم فردی و هم از همه کارکنان باشد. او ابتدا روز، ماه، یا هر بازه زمانی دلخواه را انتخاب می‎‌کند. پس از آن، گزارشات، بر روی موبایل یا سامانه تحت وب تی رافا قابل مشاهده است.

اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان تی رافا

ثبت دستی ورود و خروج کاربران توسط ادمین

اگر کارمندی به هر دلیل نتواند حضور خود را ثبت کند، می تواند این موضوع را به ادمین گزارش دهد. ادمین با پنلی که در اختیار دارد می‎‌تواند به صورت دستی، ورود و خروج فرد یا افراد را ثبت نماید.

 

مشاهده گزارشات حضور و غیاب توسط خود کاربر

مشاهده گزارش حضور و غیاب توسط کاربر در تی رافا

علاوه بر مدیر، کلیه کاربران که نسخه سمت کاربر بر روی گوشی آنها نصب است، می‌توانند گزارشات کاری خود مانند غیبت و مرخصی را در بازه زمانی دلخواه، بر روی موبایل خود مشاهده کنند.

نمایش جزئیات حضور و غیاب به کاربر تی رافا

 تهیه ورودی و خروجی  از گزارشات

اگر به عنوان ادمین می‌خواهید نتایج گزارشات مختلف خود را به صورت یک فایل ببینید می‌توانید از آن خروجی اکسل و PDF تهیه کنید، می‌توانید آن را به اشتراک بگذارید، برای واحد حسابداری ارسال کنید یا آن را بایگانی کنید.

مشاهده آنلاین حضور و غیاب پرسنل

تی رافا یک سیستم حضور و غیاب آنلاین است. مدیر سیستم، در هر زمان و هر مکانی می‌تواند به صورت آنلاین ببیند کدام کاربر حاضر و کدام کاربر غایب است.  آمار کلی تعداد افراد حاضر و غایب هم قابل شماهده است.

تعریف چند محدوده جغرافیایی

تعریف محدوده جغرافیایی در تی رافایکی از ویژگی های مهم و کاربردی تی رافا این است که می توان بیش از یک موقعیت جغرافیایی برای آن تعریف کرد. فرض کنید شما دارای چندین مغازه یا فروشگاه هستید یا پرسنل شما در چند مکان مختلف به فعالیت مشغول اند. برای اینکه بتوانید حضور و غیاب آنها را کنترل کنید، نیازی به تهیه چندین نسخه از تی رافا نیست. می‌توانید فقط یک نسخه از آن را تهیه کرده و برای آن چندین موقعیت جغرافیایی تعریف کنید.

پیام رسانی درون برنامه ای   

برای سهولت در ارتباط، امکان ارسال پیام بین مدیر و کارمندان هم در این تی رافا فراهم شده است. مدیر و کارمند می‌تواند صحبت های خود را از طریق قابلیت چت که در تی رافا تعبیه شده است برای یکدیگر ارسال کنند و با یکدیگر چت کنند.

دریافت و ارسال فایل بین ادمین و کاربر

علاوه بر چت، مدیر و کارمند می‌توانند برای یکدیگر فایل ارسال کنند. این فایل می‌تواند شامل کلیه فایل های صوتی، تصویری، متن، فایل ورد و اکسل باشد.

تعریف گروه های کاری

تعریف گروه های کاری در سامانه تی رافا

در تی رافا امکان تعریف گروه های کاری به صورت حرفه ای وجود دارد. تعریف گروه کاری به این معناست که می‌توان سمت هر کاربر و هر شخص را ثبت کرد. فرض کنید در اداره یا شرکت می‌خواهید از قسمت حسابداری، مدیریت، کارمند اداری و فروش، گزارشات جداگانه ای بگیرید. با تعریف این گروه ها و ثبت سمت آنها در پروفایل هر شخص، این کار به راحتی ممکن می‌شود.

امکان تعریف اضافه کاری

یک سیستم قوی باید بتواند تفاوت بین ساعات کاری معمولی با اضافه کاری را تشخیص دهد. در تی رافا امکان تعریف اضافه کاری وجود دارد تا تفاوت این دو برای مدیر یا مسئول مربوطه، مشخص شود

سطوح مختلف دسترسی

در ادامه قابلیتی که در بالا گفته شد، مدیر می‌تواند مدیران دیگری هم برای سیستم تعریف کند. این مدیران می‌توانند سطح دسترسی های مختلفی داشته باشند و هریک دارای مجوز و محدودیت های خاص خود باشند. به این ترتیب، تقسیم وظایف و مدیریت مجموعه، آسان تر می‌شود.

تعریف جانشین

با کمک سامانه قوی تی رافا، اگر مدیری نتواند در زمان مشخص، وظایف خود را که با استفاده از اپلیکیشن تی رافا امکان پذیر است، انجام دهد با استفاده از اپلیکیشن تی رافا، می‌تواند یک جانشین برای خود تعریف کند. به این صورت، مجموعه دچار اختلال نخواهد شد.

دارای دو نسخه موبایل و تحت وب برای مدیر

تی رافا علاوه بر اینکه دو نسخه مجزا برای مدیر و کارمندان دارد، یک نسخه تحت وب هم در اختیار مدیر قرار خواهد گرفت. تمام قابلیت هایی که در نسخه موبایل، برای ادمین وجود دارد، در نسخه سیستم حضور و غیاب تحت وب تی رافا هم وجود دارد و به لحاظ امکانات، تفاوتی با هم ندارند.

تعریف شیفت های کاری

تعریف شیفت در سامانه حضور و غیاب تی رافا

مشاهده شیفت های تعریف شده

تعریف شیفت در سیستم حضور و غیاب تی رافا

مدیر سیستم می‌تواند برای کارمندان، شیفت های مختلف کاری تعریف کند. در بسیاری از مجموعه ها، شیفت کارکنان با یکدیگر متفاوت است. به همین جهت در تی رافا امکان افزودن شیفت هم وجود دارد.

تعریف شیفت چرخشی

تی رافا برای وضعیت های کاری منظم هم برنامه دارد. فرض کنید شما اپراتوری هستید که ۱۲ ساعت کار کرده و ۲۴ ساعت تعطیل هستید. با تعریف نحوه شیفت کاری خود به تی رافا می توانید شیفت کاری خود در روز ها و ماه های آینده را ببینید و متوجه شوید شیفت شما در یم تاریخ خاص، چه روز و چه ساعتی است. یا پرستاران اگر شیفت چرخشی منظمی ندارند، می‌توانند برنامه ماهیانه خود را برای تی رافا تعریف کنند.

ثبت ماموریت

ثبت ماموریت در اپ تی رافافرض کنید می‌خواهید یکی از پرسنل خود را به ماموریت بفرستید که آن مکان جزو محدوده کاری تعریف شده برای سیستم نیست. اپلیکیشن تی رافا این مورد را هم پیش بینی کرده است. شخصی که به ماموریت رفته است با مراجعه به قسمت پروفایل خود و گزینه ثبت ماموریت، می‌تواند حضور خود را ثبت کند تا مدیر مطمئن شود فرد در محل موردنظر حضور داشته است.

ثبت ماموریت درون شهری و ردیابی آنلاین

امروزه بسیاری از شرکت ها مانند شرکت های پخش یا شرکت های حمل و نقل برای ردیابی کارکنان خود مجبورند از دستگاه های ردیاب استفاده کنند. تهیه تعدا زیادی ردیاب با توجه به گران قیمت بودن آنها، مقرون به صرفه نیست و برای تهیه آن متحمل هزینه زیادی می‌شوند. تی رافا تنها یک سیستم حضور و غیاب و کنترل ورود و خروج نیست بلکه یک سامانه ردیابی نیز محسوب می‌شود که باعث بی نیازی شما از بسیاری از دستگاه ها می‌شود. به همین جهت به تی رافا، یک سیستم جامع گفته می‌شود.

تعریف تشویق، تذکر و جریمه

مدیر سامانه با مشاهده گزارش ها و کارکرد پرسنل، می‌تواند برای آنها تشویق، تذکر و جریمه در نظر بگیرد.  این تذکرات به صورت شخصی برای افراد ارسال می‌شود و متفاوت از سیستم پیام رسانی درون برنامه ای تی رافاست.  

سیستم یادآوری به کاربران جهت ثبت ورود و خروج

اگر اشخاص فراموش کنند ورود یا خروج خود را ثبت کنند مدیر می‌تواند سیستم نوتیفیکیشن را فعال کند. این پیام به محض ورود به محدوده تعیین شده، فعال شده و برای کاربران ارسال می‌شود.

تعریف تابلوی اعلانات

برای تی رافا قابلتی تعریف شده است که ادمین سیستم می‌تواند اطلاعیه ها و اخبار را از طریق تی رافا برای کاربران ارسال کنند. این متن به صورت پیام بر روی گوشی کاربران نمایش داده می‌شود تا افراد بتوانند آن را ببینند و بخوانند. برای مشاهده پیام تابلو اعلانات، نیازی نیست افراد در محدوده تعیین شده باشند و از هر مکانی، قابل مشاهده است.

امکان مشاهده پیام های دریافتی از سیستم مدیریت

ثبت ماموریت در اپ تی رافا

امکان ارسال پیام خصوصی توسط ادمین سیستم تی رافا وجود دارد. ادمین اگر نخواهد پیامی را به صورت عمومی و فقط برای شخص یا اشخاص خاصی ارسال کند از این ویژگی تی رافا استفاده خواهد کرد.

امکان ارسال پیامک

یکی دیگر از امکاناتی که تی رافا در اختیارتان قرار می‌دهد این است که شما را از تهیه پنل پیامکی جداگانه، بی نیاز می‌کند. فروشگاه ها، مهدکودک ها، مدارس و دانشگاه ها از مراکزی هستند که نیاز به ارسال پیامک دارند. تی رافا یک سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس است که این مجموعه ها در کنار سایر قابلیت های تی رافا، می توانند از ویژگی ارسال پیامک آن هم استفاده کنند.

 

تی رافا تنها یک اپلیکیشن نیست بلکه یک سامانه جامع برای مدیریت کاربران مجموعه های بزرگ و کوچک نیز هست. هدف این سیستم، نه فقط ثبت ورود و خروج، بلکه کنترل حضور و غیاب افراد است. علاوه بر موارد گفته شده، هدف تی رافا این است که امکانات بیشتر و متفاوت تری را به سیستم اضافه کند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 

تی رافا سـیسـتم هـوشمـند کنتـرل ورود و خـروج و ثبـت حضـور و غیـاب است که با دارا بودن اپلیکیشنی قابل نصب بر روی انواع گوشی های هوشمند، به کاربران کمک می کند تا با سه روش اثر انگشت، تشخیص چهره و GPS حضور و غیاب کنند و مدیران نیز می توانند براحتی همه موارد مدیریتی را کنترل کنند.

  • ۰۱۳-۳۳۱۲۲۶۳۲
  • ۰۹۱۹۸۰۲۹۲۲۶
  • info[at]tirafa[dot]com
  • گیلان، رشت، صد متر به میدان قلیپور (از سمت جهاد)، ساختمان کیان، طبقه سوم

کلیه حقوق برای تی رافا محفوظ است. ۱۳۹۸ © All right Reserved for Tirafa. @2018