TIRAFA

نگاهی به ویژگی‌های سیستم حضور و غیاب آنلاین تی رافا

چند سالیست شاهد این امر هستیم که شرکت‌های کوچک و متوسط برای حضوروغیاب یا ورود و خروج پرسنل خود، از کاغذ و لیست ورود-خروج استفاده می‌کنند. یا حتی برخی کسب و کارهای بزرگ دیگر، روش مدرن‌تری مانند دستگاه‌های حضور و غیابی که هزینه‌های گزافی را باید در قبالشان پرداخت، ترجیح می‌دهند. این روش‌ها هر کدام هزینه‌های زیادی را به همراه داشته که حتی می‌توان گفت، در شیوه قدیمی‌تر یعنی ثبت ورود و خروج با کاغذ، امکان تقلب به راحتی بدون اینکه کسی متوجه شود وجود دارد. اما آیا تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که بدون تهیه دستگاه‌های حضور و غیاب و به شیوه مدرن، یک سیستم حضور و غیاب آنلاین داشته باشید و به کمک این سیستم حضور و غیاب ، تردد کارمندان، پرسنل، مراجعین و حتی دانش‌آموزان را کنترل کنید؟

جنگ بر سر سهم بازار، همیشه بین کسب و کارها بوده و برگ برنده ازآن شرکتی است که همیشه با کمترین هزینه‌‌ها به شیوه مدرنی فعالیت کند. در بین انواع سیستم حضور و غیاب ، سیستم حضور و غیاب آنلاین تی رافا طراحی شده تا هزینه‌ها را تا حد چشمگیری کاهش دهد. چطور؟ با دارا بودن اپلیکیشن قابل نصب بر روی انواع گوشی هوشمند، به کاربران کمک کرده تا حضور و غیاب خود را به ثبت برسانند و دیگر نیازی به تهیه دستگاه‌های گران قیمت نیست.

 

چرخه کار در سامانه حضور و غیاب آنلاین تی رافا؟

چرخه کار در تی رافااگر بخواهیم سیستم حضور و غیاب تی رافا را به طور ساده معرفی کنیم؛ تی رافا رابطی بین مدیران و پرسنل است. اپلیکیشن حضور و غیاب موبایل تی رافا مبتنی بر جی پی اس، تشخیص چهره و همچنین اثر انگشت به مدیران ادارات، سازمان‌ها، شرکت‌های کوچک یا بزرگ و حتی مراکز آموزشی کمک می‌کند تا به راحتی و با کمترین هزینه و بدون هیچ سخت افزار جانبی و کابل کشی، ورود و خروج های به محل را کنترل نمایند.

اپلیکیشن تی رافا در دو نسخه طراحی شده که یکی متعلق به مدیر برای ثبت کاربران و انجام اطلاعات مربوطه است و دیگری، برای پرسنل یا افرادی بوده که باید ورود و خروج، حضور و غیاب خود را ثبت کنند. البته لازم به ذکر است، یک پنل کاربری قدرتمند تحت وب به صورت رایگان در اختیار ادمین یا مدیر قرار می گیرد. سیستم حضور و غیاب آنلاین تی رافا تنها یک اپلیکیشن موبایل نیست! این سیستم جامع حضور و غیاب آمده تا مسیری برای رشد و موفقیت کسب‌و‌کارها باشد. اما بیایید ویژگی‌ و قابلیت‌های منحصربه‌فرد این سیستم حضور و غیاب آنلاین را بیشتر بشناسیم.

پنل قدرتمند تحت وب تی رافا
نمایی از پنل مدیریت سیستم حضور و غیاب تی رافا

اطمینان از صحت تردد کاربران

در سیستم حضور و غیاب آنلاین تی رافا هیچ جایی برای خطا یا تقلب در هنگام ورود و خروج، حضور و غیاب وجود ندارد. در برخی موارد شاهد این امر هستیم؛ مدیران نگرانی بابت تقلب کارکنان داشته و معتقدند، اگر کارمندی گوشی خود را به دیگر همکار خود داده تا ساعات ورود یا حضور را بزند چه باید کرد؟ بحث امنیتی در اپلیکیشن حضور و غیاب موبایل تی رافا از چند جنبه به صورت کاملا تخصصی بررسی می‌شود.

خوشبختانه، یکی از ویژگی‌های طلایی سیستم حضور و غیاب آنلاین تی رافا احراز هویت پرسنل و کاربران از طریق محدوده جغرافیایی که مدیر تعیین کرده، تشخیص چهره و همچنین اثر انگشت است. نکته مهم این بوده که قابلیت احراز هویت از طریق تشخیص چهره در سامانه تی رافا ، بسیار دقیق و حتی افراد دوقلو را از هم تشخیص می‌‌دهد. این سیستم جامع حضور و غیاب خطاها را به صفر رسانده و با خیالی راحت می‌توانید حضور و غیاب پرسنل خود را کنترل کنید.

صحت کاربران با احراز هویت

ثبت چند موقعیت جغرافیایی توسط مدیران

ثبت چندین موقعیت مکانی
ثبت چندین موقعیت مکانی توسط ادمین، مناسب برای فریلنسرها

سیستم حضور و غیاب تی رافا این امکان را فراهم آورده، تا مدیران قادر باشند با توجه به نیازشان چند موقعیت جغرافیایی برای پرسنل خود تعیین کنند. با توجه به اینکه اَپ تی رافا مجهزبه سیستم network و GPS است، امکان تقلب در ثبت موقعیت مکانی وجود نداشته، همچنین کاربران نمی‌توانند برای ثبت ورود و خروج خود از منزل یا هرجایی غیر از محدوده تعیین شده، توسط مدیر اقدام کنند. در ضمن، علاوه بر موقعیت مکانی مدیر قادر بوده تا برای افزایش امنیت قابلیت تشخیص چهره و اثرانگشت را بسته به نیازش فعال نماید.

 

تجربه سرعت بالا با کمترین حجم اینترنت

سرعت بالای اپلیکیشن حضور و غیاب تی رافا

یکی از نیازهای اصلی هر کاربری سرعت بالای اپلیکشین می‌باشد. سرعت سیستم حضور و غیاب آنلاین تی رافا بر بستر وب بوده، تکنولوژي ساخت و طراحی این اپلیکیشن کاربردی به گونه ای است که کاربران می‌توانند با کمترین تبادل اطلاعات، همچنین کمترین مصرف حجم اینترنت حتی در سرعت‌های پایین GPRS کارایی و سرعت بالایی داشته باشند. بنابراین نگرانی بابت سرعت پایین اپ تی رافا و ناحق شدن در زمان ثبت ورود برای پرسنل و کاربران باقی نمی‌ماند.

رفع اولویت‌های کسب و کارها با سامانه حضور و غیاب تی رافا

• ثبت کاربران
• ثبت ورود و خروج یا حضور و غیاب با اثرانگشت یا تشخیص چهره
• ثبت موقعیت مکانی برای پرسنل و حتی فریلنسرهایی که به صورت دورکاری با شرکت همکاری دارند.
• تعریف ماموریت از سمت مدیر برای پرسنل
• ثبت شغل و گروه‌های کاری
• ثبت مرخصی
• گزارشات آنلاین به صورت فردی یا گروهی
• تعریف شیفت کاری
• ایجاد بستری برای ارتباط کاربران و مدیر از طریق پیام درون برنامه‌ای
• کنترل تردد پرسنل از تمام نقاط جهان

پشتیبانی تا بی‌نهایت کاربرپشتیبانی تا بی نهایت کاربر بدون اختلال

مدیر سامانه حضور و غیاب آنلاین تی رافا می‌تواند تا بی‌نهایت کاربر را در سیستم تی رافا، با سمت و شغل به همراه محدودیت‌هایی تعریف کند. با افزایش کاربران جای هیچ نگرانی نیست؛ زیرا سیستم حضور و غیاب تی رافا با هیچ مشکلی مواجه نخواهد شد و دلیل این موضوع را می‌توان به سرور قدرتمند سامانه جامع تی رافا اشاره کرد.

در واقع، با داشتن سامانه حضور و غیاب تی رافا و نصب اپ آن یک سیستم جامع و کامل از اطلاعات کارکنان، کاربران و هر فردی که در سیستم تعریف می‌شود، در اختیار مدیر قرار می‌گیرد.

 


«سیستم حضور و غیاب آنلاین تی رافا تحولی عظیم برای افرادیست که منحصربه فرد هستند.»


قابلیت رهگیری کارکنان با سامانه تی رافا

ردیابی پرسنل با اپ تی رافا

امروزه روز شاهد شرکت‌هایی هستیم که پرسنلی به عنوان نماینده فروش استخدام می‌کنند و فعالیت اصلی آنها، خارج از شرکت می‌باشد. اغلب مدیران همواره دغدغه عملکرد مفید و صحت ساعات فعالیت بازاریاب‌های خود را دارند. جالب است بدانید سیستم حضور و غیاب آنلاین تی رافا تنها مختص افراد یک محل نیست و امکان ردیابی نمایندگان فروش در هر نقطه ای و از راه دور وجود دارد.

رابط کاربری ساده و قابل درک

سنگ بنای اپ تی رافا یا شفاف‌تر بگوئیم رابط کاربری آن، بسیار ساده و قابل درک برای تمام عموم کاربران است. زمانی‌که کاربر این اپلیکیشن حضور و غیاب را باز می‌کند، همه منوها و قابلیت‌های آن به طور دقیقی دسته بندی شده و می‌تواند از هر کدام قابلیت‌های تی رافا برحسب نیاز خود استفاده نماید.

ظاهر ساده و ترکیب رنگ منحصربه‌فرد اپلیکیشن تی رافا یک مزیت بارز آن بوده و همچنین، حس خوب و سادگی را به کاربران در زمان کار، القا خواهد کرد. برخی از منوهای موجود در این اپلیکیشن را عبارت‌‌اند از ثبت ماموریت، تعریف شیفت کاری، گزارش گیری، ثبت مرخصی که می‌‌توان با توجه به گزینه‌های متنوعی که دارد، کاربر نوع مرخصی خود را اعلام کند.

تعیین نوع مرخصی

مجهز به سیستم گزارش گیری آنلاین

به لطف قابلیت گزارش گیری زنده یا آنلاین در سیستم حضور غیاب تی رافا، این امکان فراهم آمده تا مدیران و حتی خود پرسنل بتوانند در هر زمانی که نیاز دارند، یک آمار یا گزارش کلی از تعداد حضورها یا مرخصی در بازه زمانی مشخصی در اختیار داشته باشند.

مشاهده گزارش کاری پرسنل

 

گزارش گیری آنلاین در سامانه تی رافا

 

قیمت پایین در برابر امکانات بالا

می‌توانیم بگوئیم یکی از گزینه‌هایی که مدیران را به انتخاب سامانه حضور و غیاب آنلاین تی رافا ترغیب کرده، قیمت به صرفه و ارزان آن با توجه به قابلیت‌هایی ویژه و هوشمند اپ است. چراکه دستگاه‌های بیومتریکی بسیار گران و پرهزینه هستند؛ اما سامانه حضور و غیاب تی رافا تمام این هزینه‌ها را حذف کرده، بار تهیه سخت افزار اضافی را از دوش مدیران برداشته و با قیمت مقرون به صرفه‌ای خدمات را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

برای استفاده از این سیستم حضور و غیاب تنها نیاز به گوشی تلفن همراه هوشمند با سیستم عامل android و IOS است. در صورتی که کاربر گوشی هوشمند نداشته باشد، این امکان وجود دارد تا با استفاده از تبلت موجود در موقعیت مورد نظر، اعلام حضور کند.

سیستم حضور و غیاب ارزان تی رافا

قابلیت‌های اپ تی رافا در پلن‌های مختلفی قرار دارد که مدیران می‌توانند با توجه به نیازشان، یکی از پلن‌ها را انتخاب کنند. البته لازم به ذکر است که هر پلن با توجه به امکانات آن، رنج قیمت متفاوتی را شامل می‌شود.

 

صرفه اقتصادی اپ تی رافا

• حذف هزینه مربوط به نصب و نگهداری دستگاه‌های سخت افزاری
• کاهش هزینه چاپ برای تهیه گزارشات مختلف و ارائه آن به کاربر
• کاهش هزینه‌های نیروی انسانی
• کاهش اتلاف وقت در اماکن بزرگ با نیروی زیاد
• تسریع در ارتباط بین مدیران و پرسنل
• امکان محاسبه گزارش عملکرد ریالی و زمانی برای ارائه به امور مالی

چگونه با تی رافا کار کنید؟

برای استفاده از این سیستم حضور و غیاب باید مراحل ثبت نام و ورود اطلاعات در پایگاه داده صورت گیرد. آموزش کار با اپلیکشین تی رافا به صورت مراحل مختلفی از قبیل مجازی، دفترچه راهنما، ویدئو و یا در مواقعی که مدیران نیاز داشته باشند به صورت حضوری انجام می‌شود. بنابراین کارفرمایان و مدیران هیچ جای نگرانی برای نحوه کار با این سیستم را نخواهند داشت.

لینک دانلود دفترچه راهنما

 

پشتیبانی مشتریان تی رافا


پشتیبانی اپلیکیشن تی رافا

 

در صورتی که افراد، در هنگام نصب و کار با سامانه حضور و غیاب آنلاین تی رافا با مشکلاتی مواجه می‌شوند یا با مشکلات فنی رو به رو هستند، کافیست از طریق شماره تماس درج شده در سایت و همچنین برای حل مشکلات فنی، از سیستم تیکتینگ تی رافا با پشتیبانی قوی در ارتباط باشند.

 

نحوه دریافت اپلیکیشن حضور و غیاب تی رافا

اگر تمایل دارید تا از یک سبک مدرن و برای ثبت حضور و غیاب پرسنل کسب و کارتان از سامانه حضور و غیاب جامع تی رافا استفاده کنید؛ به وب سایت تی رافا مراجعه کرده و باید در ابتدا عضو سایت شوید. سپس در بخش مربوطه، فرم را با اطلاعات درست تکمیل و امکانات مورد نیازتان را انتخاب نمایید. در نهایت درخواست اپلیکیشن حضور و غیاب تی رافا را به ثبت برسانید.

 

تی رافا سـیسـتم هـوشمـند کنتـرل ورود و خـروج و ثبـت حضـور و غیـاب است که با دارا بودن اپلیکیشنی قابل نصب بر روی انواع گوشی های هوشمند، به کاربران کمک می کند تا با سه روش اثر انگشت، تشخیص چهره و GPS حضور و غیاب کنند و مدیران نیز می توانند براحتی همه موارد مدیریتی را کنترل کنند.

  • ۰۱۳-۳۳۱۲۲۶۳۲
  • ۰۹۱۹۸۰۲۹۲۲۶
  • info[at]tirafa[dot]com
  • گیلان، رشت، صد متر به میدان قلیپور (از سمت جهاد)، ساختمان کیان، طبقه سوم

کلیه حقوق برای تی رافا محفوظ است. ۱۳۹۸ © All right Reserved for Tirafa. @2018