درباره ما :

اپلیکیشن حضور و غیاب تی رافا طراحی شده تا دغدغه مدیران شرکت های بزرگ، سازمان های دولتی، بانک ها و دیگر سازمان های مرتبط را برطرف کند. اگر می‌خواهید درباره تی رافا بیشتر بدانید با ما همراه باشید تا با یک نصب آسان و بدون دردسر، حضور و غیاب خود را در محل کار ثبت کنید.

اپلیکیشن حضور و غیاب تی رافا چه امکاناتی دارد؟

سیستم حضور و غیاب آنلاین تی رافا امکان ثبت حضور با امکان GPS و بدون حضور فیزیکی را مهیا کرده و حتی می‌توان به وسیله این اپلیکیشن سِمَتِ هر کاربر یا کارمند آن شرکت یا اداره را مشخص کرد. شاید این سوال برای شما مطرح شود که اگر گوشی موبایل همراه شما نباشد، آیا حضور و غیاب شما ثبت می‌شود؟ بله، اپلیکیشن حضور و غیاب تی رافا برای این مورد هم راه حلی گذاشته تا کاربران تا حد الامکان به هیچ مشکلی برنخورند. با تی رافا ، حضور و غیاب کاربر توسط مدیر در صورت نداشتن گوشی همراه ثبت می‌شود. در زیر به طور خلاصه با مزیت های مهم تی رافا آشنا شوید:

برخی از ویژگی های برتر اپلیکیشن تی رافا

  • نصب و راه اندازی آسان
  • ثبت حضور کاربران با امکان gps یا موقعیت یابی
  • مشاهده گزارشات ورود و خروج کاربران در هر زمان
  • ثبت و اعلام حضور توسط مدیر مجموعه در صورت نداشتن گوشی همراه

کاهش هزینه ها با تی رافا

با تی رافا از هزینه های بسیاری می‌توان جلوگیری کرد. دستگاه های حضور و غیاب زیادی مرود استفاده شرکت ها و اداره ها قرار گرفته که ممکن است هزینه های نصب، راه اندازه و خدمات زیادی به همراه داشته باشد. اما با تی رافا در گوشی های همراه خود و بدون هیچ دردسری می‌توانید حضور خود را ثبت کنید. یکی دیگر از مزیت های مهم تی رافا همین کاهش هزینه هاست، چراکه هدف ما، علاوه بر سادگی و سرعت کار با اپلیکیشن حضور و غیاب تی رافا، کم کردن بسیاری از هزینه ها و همچنین نصب آسان و بدون سخت افزار است.