TIRAFA

قوانین و مقررات تی رافــــــــــــا

کاربر گرامی لطفا جهت استفاده از سیستم حضور و غیاب تی رافا موارد مربوط به قوانین و مقررات تی رافا را با دقت مطالعه نمایید.

 

با قوانین و مقررات تی رافا آشنا شوید :

ماده ۱ – تعاریف و اصطلاحات
اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

۱-۱- شرکت: شرکت ویرا فناوران گیلار که محصول تی رافا را به بازار عرضه کرده است.

۱-۲- تی رافا: یک سیستم حضور و غیاب است.

۱-۳- اپلیکیشن: نرم افزار متعلق به شرکت که به منظور اجرای حضور و غیاب پرسنل سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی ارائه می گردد و بر روی گوشی های همراه با سیستم عامل اندروید قابل نصب است.

۱-۴- کاربر: شخصی حقیقی یا حقوقی است اعم از کارمند و مدیر که از طریق اینترنت به اپلیکیشن تی رافا متصل و از خدمات نرم افزاری آن بهره مند می‌شود.

۱-۵- کاربران: در این سند کاربر و مدیر به همراه هم با نام کاربران استفاده می‌شوند.

۱-۶- کاربر: شخص حقیقی است که در اپلیکیشن تی رافا به منظور اعلام حضور در محل کار خود روی گوشی هوشمند خود، نصب کرده است.

۱-۷- مدیر: شخص حقیقی یا حقوقی است که در اپلیکیشن تی رافا به عنوان مدیر تعریف شده است و اطلاعات کاربران پس از حضور و غیاب برای ایشان ارسال می شود.

۱-۸- حساب کاربری: حسابی است که اشخاص برای استفاده از خدمات تی رافا در اپلیکیشن تی رافا ایجاد کرده‌اند.

۱-۹- قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آئین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر انجام موضوع قرارداد همکاری کارفرما و کارگر در سیستم اعمال خواهد شد.

ماده ۲ – حساب کاربری
۲-۱- کاربران با ثبت نام در تی رافا و همچنین با هر بار استفاده از خدمات تی رافا می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری تی رافا را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی آن پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفادۀ مستمر کاربران از اپلیکیشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

۲-۲- برای استفاده از خدمات تی رافا لازم است که هر کاربر، اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در اپلیکیشن کنند. برای استفاده از خدمات تی رافا کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود را در اپلیکیشن تی رافا ثبت کند.

۲-۳- کاربران می‌پذیرند اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در اپلیکیشن وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده شخص کاربران می‌باشند.

۲-۴- کاربران متعهد می‌گردند که صرفا با ایمیل متعلق به خود نسبت به ثبت نام در اپلیکیشن تی رافا اقدام نمایند. در غیر این صورت در برابر شخص ذینفع صاحب ایمیل تماما مسئول خواهد بود.

۲-۵- هر شخص با توجه به مدارک هویتی تنها می‌تواند یک حساب کاربری در اپلیکیشن داشته باشد. در صورتی که شرکت اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب‌های کاربری متعدد وجود دارد، شرکت مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب‌های کاربری مذکور اقدام نماید.

۲-۶- مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در اپلیکیشن یا سایر خدمات مربوط به تی رافا انجام می‌شود به عهدۀ کاربران، بنابه مورد، است.

۲-۷- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربران است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

۲-۸- کاربران حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند. در مورد کاربر شخص حقوقی نیز، مسئولیت‌های قانونی بهره برداری از خدمات تی رافا متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.

ماده ۳ – استفاده از تی رافا
۳-۱- کاربران متعهد می‌شوند هیچ‌گاه از خدمات تی رافا به صورتی که به سیستم آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکنند. در صورتی که کاربران آسیبی اعم از مادی و یا معنوی به منافع شرکت برسانند، شرکت ضمن داشتن حق قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب کاربری، مجاز خواهد بود با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه جبران خسارات وارده، اقدام نماید.

۳-۵- کاربران می‌پذیرند که شرکت ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Push Notification به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند. کاربران می‌توانند درخواست کنند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرند که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شوند و یا اطلاعات مقتضی بموقع به ایشان نرسد.

۳-۶- مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات تی رافا به عهدۀ کاربران است.

ماده ۴ – هزینه ها و پرداخت
۴-۱- کاربران، می‌پذیرند امکان استرداد هزینه‌هایی که به شرکت می‌پردازند، وجود ندارد.

ماده ۵ – مسئولیت تی رافا
۵-۱- شرکت تلاش خود را جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم‌افزاری خود توسط دستگاه‌های کاربران محترم می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکۀ تلفن‌ همراه و …) نخواهد داد.

۵-۲- تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد شرکت محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی.

ماده ۶ – مسئولیت کاربران
۶-۱- هر گونه اقدامی از سوی کاربران منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های شرکت شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد شد. شرکت این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

ماده ۷ – موارد فنی
۷-۱- کاربران حق ندارند هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای تی رافا، شامل دیکامپایل (Decompile)، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.

۷-۲- کاربران مجاز نیستند با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات تی رافا را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار تی رافا یا در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

۷-۳- کاربران حق ندارند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات اجرا کنند.

۷-۴- کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش از سیستم یا سامانه‌های مرتبط با تی رافا انجام دهند.


سوال دارید؟ { تماس با تی رافا | درباره تی رافا }

می خواهید اپلیکیشن حضور و غیاب تی رافا را داشته باشید؟

تی رافا برای جلب رضایت شما مشتریان و مدیرانی که قصد استفاده و خرید از این سیستم را دارید، این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید با دانلود اپلیکیشن حضور و غیاب تی رافا از تمام امکانات آن به مدت ۱۰ روز به صورت رایگان استفاده کنید. { اطلاع از تعرفه ها و خرید نسخه های دیگر 

تی رافا سـیسـتم هـوشمـند کنتـرل ورود و خـروج و ثبـت حضـور و غیـاب است که با دارا بودن اپلیکیشنی قابل نصب بر روی انواع گوشی های هوشمند، به کاربران کمک می کند تا با سه روش اثر انگشت، تشخیص چهره و GPS حضور و غیاب کنند و مدیران نیز می توانند براحتی همه موارد مدیریتی را کنترل کنند.

  • ۰۱۳-۳۳۱۲۲۶۳۲
  • ۰۹۱۹۸۰۲۹۲۲۶
  • info[at]tirafa[dot]com
  • گیلان، رشت، صد متر به میدان قلیپور (از سمت جهاد)، ساختمان کیان، طبقه سوم

کلیه حقوق برای تی رافا محفوظ است. ۱۳۹۸ © All right Reserved for Tirafa. @2018