TIRAFA

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”70px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

 

تی رافا برای چه سازمان هایی مناسب است؟

سامانه نرم افزاری حضور و غیاب تی رافا به گونه ای طراحی شده است که محدودیتی در مراکز استفاده کننده نداشته باشد. این اتوماسیون جامع حضور و غیاب، محدود به هیچ مکان خاصی نیست و با تهیه ۱ نسخه از آن، می توان از آن در مکان های مختلفی استفاده کرد. علاوه بر این، امنیت بالا و عدم امکان تقلب با بهره گیری از متد احراز هویت قوی، عدم محدودیت زمانی، و افزودن آبشن های از پیش طراحی شده یا حتی سفارشی، از ویزگی های برجسته این سیستم است.

تی رافا، سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس

مدارس و دانشگاه ها از مراکزی هستند که می توانند از امکانات مفید اپلیکیشن حضور و غیاب کلاسی تی رافا در جهت هوشمندسازی مراکز خود استفاده کنند. برنامه حضور و غیاب دانش آموزان این قابلیت را دارد که حضور تک تک افراد را ثبت کند. یکی از کاربردهای سامانه نرم افزار تی رافا برای مدارس این است که چون قابلیت ارسال پیامک در سیستم وجود دارد، در صورت عدم حضور دانش آموز، سامانه تی رافا می تواند به گونه ای تنظیم شود که برای والدین آنها پیامک ارسال کرده و عدم حضور آنها را در مدرسه گزارش دهد.

کنترل ورود و خروج با سامانه هوشمند تی رافا

دانشگاه ها

علاوه بر ثبت ورود و خروج و ارسال پیامک، از قابلیت های سامانه حضور و غیاب آنلاین تی رافا که برای دانشگاه ها مفید خواهد بود، استفاده از تابلوی اعلانات است. دانشگاه برای اعلام اخبار و اطلاعیه های مهم و فوری خود می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند.

تعریف گروه های کاری و تبث سمت هر شخص، از دیگر قابلیت های این سامانه است. فرض کنید می‌خواهید حضور و غیاب سمت خاصی از پرسنل دانشگاه را ببینید مثلا فقط این امکان وجود دارد که گروه اساتید، دانشجویان، واحد آموزش، مالی و … را تعریف کرده و هر شخص را عضو گروه مربوطه نمایید. پس از آن می توانید
در صورت نیاز فقط برای گروه خاصی پیامک یا اعلانارسال کنید یا
گزارشات ورود و خروج آنها را ببینید.

 

اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان برای استفاده در بانک ها

بانک ها و موسسات دولتی و خصوصی برای ثبت حضور و غیاب کارمندان و پرسنل خود می‌توانند از اپلیکیشن حضور و غیاب موبایل تی رافا استفاده نمایند. امنیت در این مراکز برایشان بسیار مهم است و تی رافا با استفاده از متد احراز هویت قوی می تواند توقع آنان را برآورده کند.

 

اپلیکیشن حضور و غیاب تی رافا برای فروشگاه ها

فروشگاه ها و مراکز خرید

از مراکزی که اپ حضور و غیاب تی رافا برایشان مناسب است فروشگاه ها هستند. فروشگاه های کوچک و نیز فروشگاه های بزرگی که دارای چندین شعبه هستند می توانند با تهیه تنها ۱ نسخه از اپلیکیشن تی رافا، از آن برای تمام شعبات خود استفاده کنند.  این اماکن دیگر نیازی به تهیه دستگاه سخت افزاری حضور و غیاب ندارند و می توانند به محض ورود به فروشگاه، حضور خود را ثبت کنند. مدیر سامانه می تواند برای پرسنل پرام خصوصی و پیام از طریق تابلو اعلانات ارسال کند و از این طرق اطلاع رسانی کند.امکان ارسال پیامک به مشتریان از طریق سامانه جامع حضور و غیاب تی رافا ، از دیگر قابلیت های این سامانه است.

 

کارگاه ها و کارخانه های صنعتی

کارگاه ها و کارخانه ها از مراکزی هستند که حضور و غیاب برا ی شان بسیار مهم است. یکی از مشکلات این اماکن این است که به دلیل بزرگی مکان و داشتن ورودی های متعدد، مجبورند چند دستگاه حضور و غیاب تهیه کنند که هزینه زیادی را به آنها تحمیل می‌کند. تی رافا با دارابودن امکانات و افزونه های زیاد و قیمت بسیار مناسب باعث می‌شود تمام مراکز صنعتی بتوانند از این سیستم استفاده کنند. ضمن اینکه بر خلاف مدل های مشابه، تقلب در آن غیرممکن است.


پیمانکاران

شرکت های پیمانکاری ماهیت کارشان به شکلی است که پروزه های موقت و مکان کاری متغیری دارند به همین جهت نمی توانند از دستگاه های حضور و غیاب استفاده کنند. آنها تنها یک بار و با تهیه ۱ نسخه از نرم افزار می توانند از آن برای پروژه های مختلف کاری و افراد جدید استفاده کنند. همچنین با تعریف چند موقعیت جغرافیایی، امکان مدیریت همزمان چند پروژه به صورت همزمان به سادگی هر چه تمام تر ممکن می‌شود.

 

ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی

امنیت بسیار بالا، مشاهده آنلاین افراد حاضر و غایب، تهیه گزارشات کامل ورود و خروج و مرخصی و غیبت پرسنل، ثبت ماموریت و دورکاری و تعریف سطوح مختلف دسترسی، از امکاناتی است که برای این اماکن، مهم
و کاربردی خواهد بود.

قابل استفاده در همایش ها و سمیناها

اگر برگزارکننده همایش و سمینار هستید می توانید حضور و غیاب کارکنان و دعوت شدگان را از این طریق مدیریت کنید. همایش ها و سمینارها، هم به دلیل متغیربودن مکان و هم به دلیل متغیربودن دعوت شدگان، استفاده از سیستم حضور و غیاب آنلاین تی رافا برایشان به راحتی ممکن و آسان است.

در واقع می توان گفت تی رافا محدودیتی برای استفاده ندارد. کسب و کارهای مختلف با توجه به نوع فعالیتشان می توانند از همه یا بعضی از قابلیت های نرم افزار حضور و غیاب تی رافا استفاده نمایند یا حتی آبشن های اختصاصی خود را سفارش دهند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

تی رافا سـیسـتم هـوشمـند کنتـرل ورود و خـروج و ثبـت حضـور و غیـاب است که با دارا بودن اپلیکیشنی قابل نصب بر روی انواع گوشی های هوشمند، به کاربران کمک می کند تا با سه روش اثر انگشت، تشخیص چهره و GPS حضور و غیاب کنند و مدیران نیز می توانند براحتی همه موارد مدیریتی را کنترل کنند.

  • ۰۱۳-۳۳۱۲۲۶۳۲
  • ۰۹۱۹۸۰۲۹۲۲۶
  • info[at]tirafa[dot]com
  • گیلان، رشت، صد متر به میدان قلیپور (از سمت جهاد)، ساختمان کیان، طبقه سوم

کلیه حقوق برای تی رافا محفوظ است. ۱۳۹۸ © All right Reserved for Tirafa. @2018