TIRAFA

در گذشته پرسنل در شرکت و اداره های مختلف، به دلیل نبود سیستم های حضور و غیاب با مشکلات زیادی رو به رو می‌شدند و اغلب از طریق کاغذ بازی هایی که هزینه های زیادی هم برای آن پرداخت می‌شد، استفاده می‌کردند. علاوه بر این امکان تقلب در این روش سنتی بسیار بسیار زیاد بود. یکی از مواردی که امروزه در دستگاه های حضور و غیاب امروزی وجود دارد؛ مقرون به صرفه بودن و عدم پرداخت هزینه برای انجام خدمات، کابل کشی و سایر موارد است. چراکه تنها با نصب اپلیکیشن حضور و غیاب می‌توان ورود و خروج پرسنل را کنترل کرد. این تنها مزیت سیستم های آنلاین مدرن نیست بلکه ویژگی های منحصر به فردی دارند که جایگزین خوبی برای دستگاه‌های پر هزینه سنتی شده و کار برای کاربران بسیار آسان کرده اند. به نظر شما چه تفاوت هایی بین سیستم حضور و غیاب آنلاین و سنتی وجود دارد؟

تفاوت های سیستم حضور غیاب

• عدم امکان تقلب
• کارایی آسان
• جلوگیری از پرداخت هزینه های گزاف
• محاسبه خودکار و دقیق کارکرد پرسنل توسط اپ اندروید
• هزینه مناسب اپلیکیشن حضور و غیاب
• تفاوت هزینه خرید دستگاه حضور و غیاب آنلاین با سنتی

از تفاوت های بارزی که بین دستگاه های قدیم و جدید وجود دارد؛ پرداخت هزینه های اولیه جهت خرید دستگاه حضور و غیاب سنتی و تفاوت آن با نصب اپلیکیشن حضور و غیاب آنلاین است که امروزه کار بسیاری از افراد را راحت کرده. در گذشته هزینه های زیادی برای خرید اولیه دستگاه پرداخت می‌شد . خُب مدیران شرکت یا اداره ها با خود فکر می‌کردند با یک بار خرید، دیگر به راحتی و بدون هیچ گونه هزینه ای می‌توانند ورود و خروج پرسنل خود را ثبت کنند. اما بعد از خرید با مشکلات زیادی و هزینه های گزاف سخت افزاری، کابل کشی، خدمات، تعمیرات و سایر موارد مواجه می‌شدند که البته امروز هم شرکت و اداره های زیادی هستند که همچنان از سیستم حضور و غیاب سنتی استفاده می‌کنند.

صرفه جویی در هزینه های گزاف با اپ تی رافا

 

صرفه جویی در هزینه ها در سیستم حضور و غیاب تی رافا

اپلیکیشن های حضور و غیابی که امروزه توسط برنامه نویسان جوان کشور ما طراحی شده، علاوه بر کمک کردن به شرکت ها در پرداخت هزینه های گزاف، با در نظر گرفتن آپشن های بسیاری در اپلیکیشن، موجب راحتی کار آنها و تعامل مدیر با کارمندان بدون هزینه اضافی شده است. شاید این سوال برای شما مطرح شود که چه طور ممکن است در یک سیستم حضور و غیاب که در تلفن همراه نصب می‌شود این همه امکانات وجود داشته باشد؟ کدام یک از اپلیکیشن های حضور و غیاب قابلیت های بیشتر، هوشمندتر و قیمت مناسبی دارد؟
عجله نکنید؛ چراکه در ادامه با همه تفاوت های سیستم های حضور و غیاب قدیم، جدید و قابلیت های آنها آشنا خواهید شد و به تمام سوالات شما در این زمینه پاسخ داده می‌شود.

حضور اجباری پرسنل در دستگاه حضور و غیاب سنتی

 

حضور اجباری پرسنل در ثبت حضور

یکی از تفاوت های دیگر بین این سیستم ها، حضور اجباری افراد هنگام استفاده از دستگاه حضور و غیاب سنتی است. پرسنل شرکت هایی که از این دستگاه استفاده می‌کنند، مجبور به حضور فیزیکی و ثبت حضور خود هستند و باید با استفاده از کارت و یا اثر انگشت، حضور و غیاب خود را در دستگاه بیومتریک سنتی ثبت کنند. البته حتما خودتان حدس زده اید که امکان تقلب در این دستگاه ها بسیار زیاد است و به همین دلیل اسیستم کنترل ورود و خروج آنلاین جدید به وجود آمده تا تقلب و پرداخت هزینه های گزاف را به حداقل برسانند.

ثبت حضور و غیاب آنلاین پرسنل

سیستم های حضور و غیاب آنلاین تی رافا که امروزه با پیشرفت تکنولوژی مورد استقبال شرکت های زیادی قرار گرفته، این امکان را برای کاربران فراهم نموده تا بدون حضور فیزیکی، هنگام ماموریت یا مرخصی درخواست خود را ثبت کرده و پس از تایید مدیر، نسبت به ماموریت یا مرخصی خود اقدام کنند.

با سامانه حضور و غیاب آنلاین تی رافا تقلب ممنوع !

 

استفاده از تی رافا بدون تقلب

با سیستم هایی که امروزه جهت کارایی بهتر و آسان طراحی شده است، امکان تقلب برای کاربران وجود ندارد. در صورتی که در گذشته و با استفاده از دستگاه حضور و غیاب سنتی، که اکثرا تردد خود را از طریق دستگاه های کارتی، رمزی و تکنولوژی بیومتریک ثبت می‌کردند، امکان تقلب وجود داشت به طوری که هر کاربری می‌توانست کارت یا رمز خود را در اختیار فرد دیگر قرار داده تا حضور او را به ثبت برسانند. با سیستم حضور و غیاب آنلاین تی رافا تقلب ممنوع شده و با کم ترین ضریب خطا می‌توان حضور و غیاب را در دستگاه ثبت کرد.

تفاوت ضریب خطا بین سیستم های سنتی و امروزه

از دیگر تفاوت هایی که می‌توان به آن اشاره کرد، به حداقل رسیدن ضریب خطا با توجه به طراحی های مدرن اپلیکیشن هایی است که تنها با نصب آن در تلفن همراه، حضور و غیاب ثبت می‌شود. هنگام استفاده از دستگاه حضور و غیاب سنتی جهت کنترل ورود و خروج مشکلات زیاد و خدمات سخت افزاری و در نتیجه پرداخت هزینه های گزاف موجب می‌شد تا خطای بیشتری رخ دهد. یکی از مشکلات بارز این دسته از سیستم ها این است که؛ اگر رمز را فراموش کرده باشید، یا کارت شما بعد از مدتی دچار مشکل شود، با هشدار خطا در دستگاه مواجه خواهید شد که جهت برطرف کردن آن، وقت و هزینه های زیادی صرف خواهد شد.

محاسبه راحت تر کارکرد پرسنل و حقوق آنها

 

محاسبه آسان حقوق با سیستم حضور و غیاب تی رافا

در دستگاه های حضور و غیاب سنتی که بیشتر در گذشته استفاده می‌شد، محاسبه کارکرد پرسنل بسیار سخت و، وقت گیر بود؛ به طوریکه به دلیل ضریب خطای بالا، مدیران مالی باید با دقت خیلی زیادی؛ میزان حضور، غیاب، مرخصی و سایر مواردی که بر روی میزان حقوق پرسنل تاثیرگذار بود را به صورت دستی بررسی می‌کردند. البته هرچه قدر در این کار دقت وجود داشته باشد باز هم ممکن است اشتباهی در محاسبه دستمزد و حقوق پرسنل رخ دهد. آیا شما استفاده از سیستم حضور و غیاب آنلاینی را که به آسانی در تلفن های همراه نصب می‌شود و به صورت خودکار ورود، خروج و تعداد مرخصی را ثبت می‌کند و همچنین نیاز به محاسبه دوباره ندارد، ترجیح نمی‌دهید؟
این اپ اندروید که توسط برنامه نویسان متخصص طراحی شده به شکل اتوماتیک، قادر به ثبت حضور و غیاب پرسنل است و با تهیه گزارشی که برای مدیران در نظر گرفته شده، می‌توان به صورت دقیق میزان کارکرد، حقوق و دستمزد کارمندان و سایر رده های شغلی را مشاهده نمود.

تی رافا فقط اپلیکیشن حضور و غیاب نیست !

اپلیکیشن اندروید بسیاری طراحی شده که به راحتی می‌توانند حضور و غیاب افراد را ثبت کنند و جایگزین خوبی برای دستگاه های سنتی با هزینه های گزاف سخت افزاری شوند. اما همه اپ ها همین قدر توانایی دارند یا قابلیت های مهم و کاربردی دیگری هم در آن طراحی شده؟ احراز هویت این اپلیکیشن های حضور و غیاب موبایل به چه صورت است؟ این ها سوالاتی هستند که ممکن است در ذهن کاربر مطرح شود و ما می‌خواهیم با پاسخ دادن به آنها شما را از تمام ویژگی های خوبی که یک اپ اندروید باید داشته باشد، آگاه کنیم.

احراز هویت با تشخیص چهره و اثر انگشت

 

احراز هویت تی رافا با تشخیص چهره و اثر انگشت

یکی از مهم ترین امکاناتی که در سیستم حضور و غیاب آنلاین تی رافا تعبیه شده، احراز هویت پرسنل با استفاده از تشخیص چهره و اثر انگشت در صفحه تلفن همراه هوشمند خود است. این سیستم در مقایسه با دستگاه های بیومتریک سنتی بسیار دقیق و با کم ترین تقلب و ضریب خطاست و از طریق امکانات احرزا هویتی که شامل تشخیص چهره و اثر انگشت است، کاربر را بدون هیچ گونه خطایی تشخیص می‌دهد. با انتخاب گزینه تشخیص چهره، به صورت خودکار دوربین جلو تلفن همراه فعال شده و عملیات احراز هویت به درستی و دقیق انجام می‌شود.

ارتباط با مدیر در اپلیکیشن حضور و غیاب موبایل تی رافا

ارتباط مدیر با کارمندان از طریق ارسال پیام در سیستم حضور و غیاب تی رافا

مدیران شرکت و اداره ها که از سیستم های حضور و غیاب سنتی استفاده می‌کنند آخر هر ماه می‌توانند از طریق پرینت و پرداخت هزینه های کاغذ و چاپ، از گزارش پرسنل خود مطلع شوند. اما با استفاده از سیستم های حضور و غیاب آنلاین تی رافا ، مدیر می‌تواند با کارمندان خود از طریق ارسال پیام در ارتباط باشد و در صورت لزوم هرگونه وظایف کاری را به آنها ارجاع دهد.

یک تفاوت عالی دیگرِ اپ تی رافا با دیگر دستگاه های سنتی

از دیگر تفاوت هایی که می‌توان به آن اشاره کرد؛ کنترل ورود و خروج، مبتنی بر موقعیت مکانی پرسنل است. با در نظر گرفتن چند محدوده جغرافیایی برای کارمندان، حضور و غیاب آنها با توجه به موقعیت و آن محدوده مورد نظر ثبت می‌شود.

سیستم کنترل ورود و خروج تی رافا مبتنی بر موقعیت مکانی

هوشمندتر، ایمن‌تر، ارزان‌تر

 

 

هوشمندتر، ایمن تر و ارزان تر

امروزه همه ما به دنبال نرم افزارهای هوشمند، با قابلیت و امکانات زیاد هستیم که در عین حال کم ترین ضریب خطا را داشته باشد. حتما علاوه بر این موارد گفته شده؛ قیمت اپلیکیشن هم حائز اهمیت است که خوشبختانه این موضوع برای تی رافا هم بسیار مهم بود که با کمترین قیمت، بیشترین امکانات رو برای کسب و کارهای کوچک، بزرگ و متوسط فراهم کند. کاربر می‌تواند بدون استفاده از سخت افزار اضافی و با استفاده از امکانات موجود، تنها فقط یک گوشی، حضور غیاب کرد. در صورت تمایل می‌توانید سایر ویژگی های سیستم حضور و غیاب آنلاین تی رافا را در لینک زیر مشاهده کنید.

Leave a Comment

تی رافا سـیسـتم هـوشمـند کنتـرل ورود و خـروج و ثبـت حضـور و غیـاب است که با دارا بودن اپلیکیشنی قابل نصب بر روی انواع گوشی های هوشمند، به کاربران کمک می کند تا با سه روش اثر انگشت، تشخیص چهره و GPS حضور و غیاب کنند و مدیران نیز می توانند براحتی همه موارد مدیریتی را کنترل کنند.

  • ۰۱۳-۳۳۱۲۲۶۳۲
  • ۰۹۱۹۸۰۲۹۲۲۶
  • info[at]tirafa[dot]com
  • گیلان، رشت، صد متر به میدان قلیپور (از سمت جهاد)، ساختمان کیان، طبقه سوم

کلیه حقوق برای تی رافا محفوظ است. ۱۳۹۸ © All right Reserved for Tirafa. @2018